Lekarze - Majewski & Majewski

Nasi lekarze


Nasz zespół nieustannie pogłębia swoją wiedzę, dzięki czemu możemy leczyć na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści zostali docenieni przez najbardziej prestiżowe światowe organizacje.

Poznaj nasz zespół

dr n. med. Eugeniusz Majewski

Specjalista Chirurgii Naczyniowej
Specjalista Chirurgii Ogólnej
Specjalista Angiolog

Doktor Eugeniusz Majewski w 1997 roku założył Centrum Leczenia Chorób Żył i Tętnic Majewski & Majewski (pierwotnie pod nazwą Gabinety Lekarskie Choroby Tętnic i Żył). Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, na której też uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Był najmłodszym Ordynatorem jednego z Oddziałów w Klinice Chirurgii w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach. Wieloletni Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Tychach, a następnie szpitala Euromedic w Katowicach. Obecnie jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej w Gliwicach. Od 1989 roku jest również nauczycielem akademickim w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Członek największych prestiżowych organizacji medycznych: European Society for Vascular Surgery, International Union of Angiology, Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, Polskie Towarzystwo Flebologiczne, Towarzystwo Chirurgów Polskich. Prywatnie jest tatą dla trzech dorosłych synów oraz dziadkiem dla sześciorga wnucząt. W wolnym czasie gra w golfa oraz podróżuje.

dr n. med. Mateusz Majewski

Specjalista Chirurgii Ogólnej
Diagnostyka żył i tętnic
Badania USG Kolor Doppler
Specjalista Laseroterapii

Doktor Mateusz Majewski swoją naukę medyczną zaczął na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, a następnie kontynuował ją na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończył w 2012 roku. W 2017 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznym. Przeprowadza diagnostykę dopplerowską, zajmuje się leczeniem naczyń żylnych i tętniczych oraz specjalizuje się w laseroterapii. Asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Urazów Wielonarządowych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu. Autor i współautor wielu artykułów naukowych zarówno w czasopismach polskich jak i zagranicznych. Swoją wiedzę pogłębia na bieżąco uczestnicząc w licznych zjazdach oraz kongresach. Od 2014 roku jest członkiem Zarządu Głównego Towarzystwa Chirurgów Polskich w Warszawie. Należy również do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i spełniającym się ojcem. Wolne chwile spędza na rowerze.


Leczymy i diagnozujemy

Posiadamy profesjonalnie wyposażone gabinety lekarskie oraz pracownie diagnostyczne.


Zobacz gabinety    Zobacz pracownie
ZABIEGI KATOWICE