Diagnostyka - Majewski & Majewski

Diagnostyka


Centrum Leczenia jest wyposażone w wysokiej klasy, najbardziej nowoczesny i zaawansowany sprzęt do diagnostyki chorób i schorzeń. Wykorzystujemy go w naszych pracowniach: USG, USG Kolor Doppler, Kapilaroskopii oraz Diagnostyki Kobiet w Ciąży.

Poznaj nasze pracownie diagnostyczne

BEZPŁATNA DIAGNOSTYKA KOBIET W CIĄŻY

Profilaktyka występowania schorzeń żylnych u kobiet ciężarnych

 
  • godzina do uzgodnienia
 

Od 2017 roku Centrum Leczenia Chorób Żył i Tętnic Majewski & Majewski prowadzi badania mające na celu pomoc kobietom ciężarnym w profilaktyce występowania i leczeniu schorzeń żylnych. Dzięki otrzymaniu zgody w Komisji Bioetycznej oraz zaangażowaniu naszego zespołu badanie USG żył kończyn dolnych wykonywane jest bezpłatnie w I i III trymestrze ciąży oraz 3 miesiące po porodzie. Pacjentkom jest również udostępniony numer telefonu, na który mogą dzwonić w razie swoich pytań lub wątpliwości.

Dowiedz się więcej

PRACOWNIA USG

Diagnostyka ultrasonograficzna

 
  • 15:30 – 18:30
 

Wykonujemy USG: tarczycy, piersi, narządów jamy brzusznej i miednicy (wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, śledziony, nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego, macicy, jajników).

Dowiedz się więcej

PRACOWNIA USG KOLOR DOPPLER

Dopplerowska diagnostyka ultrasonograficzna

 
  • 15:30 – 18:30
 

USG KOLOR DOPPLER to nieinwazyjne badanie umożliwiające diagnostykę chorób układu krążenia. Pozwala ocenić przepływ krwi w tętnicach i żyłach. Wykonujemy USG: tętnic szyjnych, tętnic kończyn górnych, aorty, tętnic biodrowych, tętnic nerkowych, tętnic kończyn dolnych, żył szyjnych, żył kończyn górnych, żyły głównej dolnej, żył biodrowych, żył nerkowych, żyły wrotnej, żył kończyn dolnych.

Dowiedz się więcej

PRACOWNIA KAPILAROSKOPII

Nieinwazyjna diagnostyka naczyń

 
  • godzina do uzgodnienia
 

Wykonujemy diagnostykę mikrokrążenia w chorobach zespołu Raynauda oraz w chorobach reumatycznych.


Umów wizytę

  32 781 52 72
  32 781 52 73
   537 419 881

Nasze Centrum Leczenia znajduje się przy ulicy Kościuszki 4 w Katowicach, w pobliżu Rynku oraz Dworca PKP.


Zobacz jak dojechać
ZABIEGI KATOWICE