Centrum Leczenia - Majewski & Majewski

O nas


Centrum Leczenia Chorób Żył i Tętnic Majewski & Majewski to nowoczesny ośrodek zajmujący się leczeniem schorzeń naczyniowych od 1997 roku. Pracujący w nim specjaliści zostali docenieni na całym świecie przez najbardziej prestiżowe organizacje.

Majewski & Majewski

Oferujemy pełen zakres świadczeń oraz usług diagnostycznych i terapeutycznych w dziedzinach:

  • Chirurgia Naczyniowa
  • Chirurgia Ogólna
  • Flebologia
  • Angiologia
  • Kardiologia
  • Gastroenterologia

Centrum Leczenia jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt do diagnostyki chorób. Posiadamy obecnie trzy pracownie diagnostyczne: Pracownia USG, Pracownia USG Kolor Doppler, Pracownia Kapilaroskopii.

Centrum Leczenia Żył i Tętnic Majewski & Majewski to również Ośrodek Laseroterapii. Wykorzystujemy najnowocześniejszy laser naczyniowy Cutera Excel V nagrodzony prestiżową nagrodą Prix de Beauté.

Zajmujemy się diagnostyką naczyniową kobiet w ciąży

Dzięki otrzymaniu zgody przez Komisję Bioetyczną oraz zaangażowaniu naszego zespołu badanie USG żył kończyn dolnych wykonywane jest bezpłatnie w I i III trymestrze ciąży oraz 3 miesiące po porodzie. Pacjentkom jest także udostępniony numer telefonu, na który mogą dzwonić w razie swoich pytań lub wątpliwości.

Lekarze


Nasz zespół nieustannie pogłębia swoją wiedzę, dzięki czemu może leczyć na najwyższym światowym poziomie.


Dowiedz się więcej

Komfortowa lokalizacja

Centrum Leczenia Chorób Żył i Tętnic Majewski & Majewski znajduje się w centrum Katowic, w pobliżu Rynku oraz Dworca PKP.


Skontaktuj się z nami
ZABIEGI KATOWICE