Cennik - Majewski & Majewski
 

Cennik

 

Szanowni Pacjenci! Zmieniające się regulacje prawne, inflacja, zmiany wysokości płacy minimalnej, wzrost cen towarów i usług, kilkakrotne wzrosty cen energii i połączeń telekomunikacyjnych, wzrost kosztów systemów informatycznych (terminali płatniczych, internetu, itp.) zmuszają nas do zmiany cen naszych usług. Staramy się, aby usługi te były na najwyższym poziomie. W tym celu zmodernizowaliśmy naszą bazę sprzętową, a także się stale dokształcamy. Mamy nadzieję, że nie zrezygnujecie Państwo z dalszej współpracy z nami.
Majewski & Majewski

Chirurgia naczyniowa

 
 

Kardiolog

Gastrolog

 
 

Diagnostyka naczyniowa kobiet w ciąży

Profilaktyka występowania schorzeń żylnych u kobiet ciężarnych.

Ważna informacja

Możliwe są bezpłatnie trzy badania (I trymestr + III trymestr + 3 miesiące po porodzie). Warunkiem przystąpienia do badania jest zgłoszenie się kobiety do 12. tygodnia ciąży. Istnieje możliwość wykonania również jednorazowo badania Doppler dla kobiet ciężarnych, w dowolnym tygodniu ciąży. Rekomendujemy przeprowadzenie wszystkich badań, aby uzyskać pełny obraz diagnostyczny.

Badania USG

Badania USG Kolor Doppler (żyły)

Badania USG Kolor Doppler (tętnice)

Zabiegi

 
 

Pakiety zabiegów laserowych


* Cena uzależniona jest od liczby impulsów oraz stopnia złożoności zabiegu. Koszt 1 impulsu wynosi 6,00 zł.
W trakcie jednego zabiegu z pakietu wykonuje się od 150 do 170 impulsów. Poza pakietem ilość impulsów jest zależna od ustaleń z Pacjentem.

Inne

ZABIEGI KATOWICE